Avrupa Stoklu Promosyon Ürünlerimiz; 

2008 yılından beri çok kapsamlı yaklaşık 1500 promosyonel ürün alternatifi içeren katalogları müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Kataloğumuzdaki ürünler  Avrupa stoklarımızda yer almaktadır.

Avantajlarımız;

•Avrupa standartlarına ulaşmış kaliteli ürün tedariği,
•Süratli numune çalışmaları,
•Yüksek stok adetleri,
•Hızlı teslimat.

 


İstanbul Stoklu Promosyon Ürünlerimiz ; 

Avrupa stoklu ürünlerimizden sonra 2012 temmuz ayı itibariyle İstanbul depomuzda faaliyete geçmiştir. Katalogumuzda yer alan bir çok ürün Istanbul depomuzda yer almaktadır. Kişiselleştirme işlemleri ile beraber 1-2 günde teslimatlar gerçekleştirilebilmektedir. 

Uzak doğu ithalat projesel çalışmalar; 

Fortrend, firmaların talepleri doğrultusunda Uzak doğu’dan araştırmalar yapmak suretiyle ithalat gerçekleştirmektedir. Üretilen ürünlerin kalite kontrolü ile müşterilerimizin projeleri için çok hızlı ve efektif araştırmalar yapılabilmektedir. Bu araştırmalar sonucunda elde edilen numuneler müşterilerimize 7–10 gün arasında ulaştırılıp projenin bir an önce gerçekleştirilebilmesi sağlanmaktadır. 

Yerli üretim Promosyon Ürünlerimiz; 

Tekstil Ürünleri ve Sarraciye ürünleri konularında ciddi çalışmalar yapılmakta olup bir çok önemli projeye imza atılmıştır. Özellikle deri ve suni deri ürünler konusundaki ortağımız ile beraber yapılmakta olan projelerde çok başarılı sonuçlar alınmıştır. Promosyonel Tekstil ürünlerinde de kuruluşumuzdan beri ortaklığımızı devam ettirmekte olduğumuz üreticimizle kusursuz hizmet verebilmekteyiz.