SSS

 

Size nasıl ulaşabilirim?

 

Bize 0-212-324 3838 No’lu telefondan veya info@fortrend.com.tr e-posta adresi yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

Numune alabilir miyim?

 

Numune alabilirsiniz. Numunelerimiz İstanbul depomuzda olması durumunda aynı gün içerisinde yollanmaktadır. Ücretsiz numune gönderimi olmadığı gibi kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmalıdır.

 

Tek ürün satıyor musunuz?

 

Tek ürün satışımız mevcut değildir.

 

Baskı yapıyor musunuz?

 

Tüm ürünlerimiz baskıya müsait ürünleridir. Fortrend Promosyon olarak tüm ürünleri yüksek kalitede baskı hizmetimiz mevcuttur.

 

Ürünleri nasıl görebilirim?

 

Ürünlerimizi büyük çoğunluğu Giyimkent’de bulunun showroom’umuzda mevcuttur. Müşteri temsilcilerimiz sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

 

Fiyatlara nasıl ulaşabilirim?

 

Sitemize üye olarak ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Size özel fiyatlara sahip olmak için müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Üye olmak için Tıklayınız.

 

Fiyatlara KDV dahil midir?

 

Sitemizde bulunun fiyatlara KDV dahil değildir.

 

Ürünlerin stok adetlerini nasıl öğrenebilirim?

 

Sitemize üye olarak ürünlerin stok adetlerine ulaşabilirsiniz. Stoklarımız günlük olarak güncellenmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.

 

Fiyatlara baskı dahil mi?

 

Fiyatlarımıza baskı dahil değildir. Baskı fiyatları logo,adet,baskı yöntemi vb. bazı değişkenlere göre belirlenmektedir.Baskı fiyatlarına ulaşmak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Teslimat Nasıl Yapılıyor?

 

Tüm fiyatlarımıza İstanbul için teslimat dahildir. İstanbul dışı teslimatlar arzu ederseniz anlaşmalı kargonuz ile size gönderilebilir veya tarafımızdan kargo yapılıp ücreti faturanıza yansıtılabilir.

 

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

 

Ödemenizi Havale yolu ile veya Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

 

Teslimat ne kadar zamanda yapılıyor?

 

Seçilecek ürün adedi, baskı çeşidine göre çeşitlilik göstermektedir. Sitemizde hemen teslim ibaresi ile gördüğünüz ürünlerin tümü depomuzda mevcuttur, bu ürünlerin baskısız teslimatları 1-2 gün içerisinde yapılabilmektedir.